پیام مدیر عامل

با استعانت از درگاه ایزد متعال و سپاس بی حد وبیکران برآستان مــــقدس حضرت باریتعالی و با عرض سلام وادب و درود بی پایان به پیشگاه مطهر حضرت ولی عصـرعج ا...  تعالی فرجه الشریف و شما خیرین و مشتریان عـزیز، ازخـداوند متعال استعانت میجوییم که در راه تـحقق رهنمودهای ارزنده مقـام معظم رهبری گام برداشته و بـحول وقوه الــهی تمامی تـوان خود را دراین راستا بکار خواهیم بست تا گره گشای مشکلات مردم عزیز باشیم.

اینجانب با اعتقاد کامل وراسخ به اینکه کلیه کارکنان صدیق صندوق پس اندازجاوید از تمـامی ظرفیت ها و توانمندیهای سازمانی بنحو شایسته و مطلوبی بهره برداری خواهند نمود و درجهت خدمت رســانی هر چه بهتر و بیشتـر به اقشـار نیازمنـد که درمتـن آن حمایت از مستمندان ، افراد بی سرپرست و کمک هزینه های تحصیلی و مسکن و درمان و ... که در کارنامه صندوق پس انداز جاوید در دوره خدمتمان کسب نموده ایم از خود دریغ نخواهیم ورزید.

موجب بسی خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمند را فراهم نمود تا صندوق پس انداز جاوید را شایسته خدمت به خود دانسته و در امر سنت نیکوی قرض الحسنه ما را همیاری نمایید .

همچنین خداوند بـزرگ ومنان را شـاکربوده که درراه خدمتگـزاری به قشر ضعیف و آسیب پـذیر هر چه بهتر و صادقانه تر دراین عرصه پویاتر، دست یاری و طلب برآستان بیکران ربوبی دراز می کنم و امید آن داريم که با اقــتدار و جـدیت هرچه بیشتر و دعای خیر شما عزیزان در این مسیر خیر جویـانه گام برداریم .

خدمتگزاران شما در این صندوق از بدو تاسیس تا کنون که حدود نیم قرن از آن گذشه است سعی داشته اند به پشتوانه بررسی آگاهانه ، بستر فعالیت ، درک صحیح و کارشناسانه از نیازهای رو به تزاید اقتصاد کشور و شناسائی نیازهای به حق شهروندان ارجمند ، زمینه ساز خدمت دهی مناسب و در خور را فراهم نمایند.

 و من الله التوفیق

 مدیر عامل