راهنمای پرداخت اینترنتی

داده‌های مورد نیاز درگاه بانک ملت:

پس از تکمیل فرمهای مربوط به دریافت اطلاعات پرداختی که معمولاً شامل مبلغ، شناسه واریز یا پرداخت، شماره وام، شماره حساب، نام صاحب حساب و سایر فیلدهای ضروری هستند به صفحه بانک عامل (بانک ملت) هدایت خواهید شد، این صفحه نیازمند داده های کارت بانکی (عضو شبکه شتاب) می باشد که می بایست داده‌های درخواستی را به ترتیب زیر و با دقت در صفحه بانک مربوطه وارد کنید:

  1. شماره کارت: عدد ۱۶ رقمی حک شده بر روی کارت بانک.
  2. رمز اینترنتی یا رمز دوم: از سوی خودپرداز بانک مربوطه قابل دریافت است.
  3. کُد CVV2: کُد ۳ یا ۴ رقمی پُشت یا روی کارت. این کُد را می‌توانید از سوی خود پرداز مربوط به کارت بانک خود (دستگاه‌های پرداخت پول) دریافت کنید.
  4. تاریخ انقضا کارت: تاریخ حک شده روی کارت و یا قابل دسترس از سوی خود پرداز، که مربوط به هر کارت بانک می‌باشد؛ تاریخ پایان اعتبار کارت.

پرداخت نهایی: پس از تکمیل اطلاعات کارت در صفحه درگاه بانک با کلیک بر روی دکمه پرداخت کادری ظاهر خواهد شد که جهت تکمیل عملیات پرداخت می بایست دکمه Continue را کلیک نموده تا جهت تائیدیه نهایی و دریافت کد پیگیری به سایت صندوق جاوید بازگردید . با cancel کردن کادر پیغام security warning انتقال به صفحه صندوق جاوید انجام نشده و تراکنش انجام نخواهد گرفت.

► تذکر بسیار مهم: تنها بانک عامل مجاز به دریافت 4 مورد فوق می باشد، بنابراین پس از تکمیل فرم اولیه پرداخت که شامل هیچکدام از 4 مورد بالا نیست به صفحه بانک ملت هدایت خواهید شد و تنها در صفحه بانک که از صحت آدرس آن اطمینان پیدا کرده اید اطلاعات کارت را درج نمائید.

    https://bpm.shaparak.ir    

اگر در هر صورتی بعد از درج اطلاعات کارت در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع و پرداخت ناموفق انجام شود و پول از حساب شما کسر گردد اما به حساب صندوق قرض الحسنه جاوید واریز نشود، بعد از مدتی مبلغ به حسابتان برگشت خواهد خورد، در غیر اینصورت با پشتیبانی شرکت به پرداخت ملت تلفن 27312731-021 تماس حاصل نموده تا مغایرت برطرف گردد.

نکته بسیار مهم: دریافت شماره تراکنش و شماره فاکتور به منزله تائید پرداخت موفق و نهایی می باشد، حتی الامکان برای پیگیری های بعدی شماره تراکنش را در نزد خود نگه دارید .

فرم پرداخت با تکنولوژی HTML5 آماده گردیده است، حتی الامکان با مرورگرهای بروز از جمله فایرفاکس ، گوگل کروم  جهت پرداخت اقساط استفاده نمائید.

 

با تشکر
واحد انفورماتیک صندوق پس انداز جاوید